Hans & Charlotte, goudsmid en juwelier, maken bij Tanke Visser unieke sieraden op maat. Of u nu droomt van een op maat gemaakte ring, een gepersonaliseerd collier, of een uniek ontworpen armband, zij brengen uw wensen tot leven. Met oog voor detail en vakmanschap creëren Hans & Charlotte sieraden die precies passen bij uw stijl en persoonlijkheid. Bezoek onze winkel in Oldenzaal om uw ideeën te bespreken, en laat u inspireren door de mogelijkheden om een sieraad te laten ontwerpen dat écht van u is.
Een sieraad laten maken dat écht van u is
Een ring, collier, armband of hanger die nergens anders te koop is: dat is maatwerk. Bij Tanke Visser ontwerpen en maken wij sieraden in ons eigen atelier in Oldenzaal. Wij werken met goud, witgoud en zilver en kunnen een diamant of kleursteen toevoegen. Zo ontstaat een sieraad dat past bij uw stijl, uw verhaal en het moment waarvoor u het laat maken.
Zo werkt maatwerk bij Tanke Visser
- Kennismaking in de winkel. U vertelt wat u voor ogen heeft. Neem gerust een ontwerp, schets of plaatje mee. In ons atelier vindt u ook een uitgebreide collectie voorbeelden ter inspiratie.
- Ontwerp en prijsopgave. Wij werken uw idee uit. Een prijsopgave, advies of eerst een ontwerp ter oriëntatie is geheel vrijblijvend.
- Maken in eigen atelier. Hans en Charlotte maken uw sieraad in ons eigen atelier. Uw sieraden en materialen blijven al die tijd veilig bij ons.
- Ophalen. U haalt uw nieuwe sieraad op in onze winkel in Oldenzaal.
Een nieuw sieraad van uw eigen of oud goud
Heeft u sieraden die u niet meer draagt, of een erfstuk dat u een nieuw leven wilt geven? Dan kunnen wij het veranderen of omsmelten tot een nieuw sieraad. U kunt zelf een ontwerp aanleveren, of in overleg met ons een uniek ontwerp laten maken. Zo maakt u bijvoorbeeld van een oude ring of ketting een nieuw sieraad dat u weer met plezier draagt. Werkzaamheden kunnen ook in delen worden uitgevoerd om de kosten te spreiden.
Persoonlijke details
Maatwerk zit vaak in de details. Denk aan een vingerafdruk die we graveren of als reliëf aanbrengen, of aan een klein beetje as of een haarlokje dat we in het sieraad verwerken. Lees daar meer over op onze pagina’s over een herinneringssieraad en gedenksieraden. Is een bestaand sieraad beschadigd? Dan helpt onze sieraden reparatie u verder. Liever iets uit voorraad? Bekijk dan onze collectie.
Veelgestelde vragen over sieraden op maat
Kan ik een ring laten maken van mijn eigen goud?
Ja. Wij kunnen uw eigen of oude gouden sieraden omsmelten en er een nieuw sieraad van maken. Samen bekijken we wat er met uw goud mogelijk is.
Moet ik zelf al een ontwerp hebben?
Nee. U mag een ontwerp of plaatje meenemen, maar we kunnen ook samen met u een ontwerp maken.
Wat kost een sieraad op maat?
Dat hangt af van het ontwerp, het materiaal en eventuele stenen. Een prijsopgave en een eerste ontwerp ter oriëntatie zijn vrijblijvend.
Kom langs in onze winkel aan de Vinkenstraat 6 in Oldenzaal of neem contact met ons op. Wij denken graag met u mee.
